Професійна школа початкових водіїв.

+38 (093) 952-777-1

Відновлення навичок водіння категорії «В»

Якщо ви вже отримали права, але давно не було практики водіння, "АвтоВодій" допоможе відновити навички керування автомобілем. У нашій автошколі працюють професійні інструктори з великим досвідом роботи та індивідуальним підходом до кожного студента. Ми допоможемо вам позбавитися від страху водіння, і ви сміливо будете пересуватися по місту навіть на дуже жвавих ділянках дороги, а також освоїте безпечне водіння і будете паркуватися з першого разу!

ДОКЛАДНІШЕ ПРО КУРСИ В ШКОЛІ АВТОВОДІЙ

Як записатися в автошколу?

Записатися на курси водіння категорії «В» ви можете в одному з філіалів автошколи. Набір на автокурси проводяться регулярно, найближчу дату початку занять Ви завжди можете дізнатися, зателефонувавши до автошколи АвтоВодій або залишивши заявку на сайті. Натисніть кнопку, щоб дізнатися, які документи потрібні для школи водіння.

Для кого підходить курс перепідготовки водіїв?

Для тих, хто вже має посвідчення водія, але в силу будь-яких обставин довго не керував автомобілем.

Відновлення навичок водіння з персональним автоінструктором дає можливість відпрацювати найслабші моменти в навичках учня, допомагає усунути страхи, які можуть бути викликані невпевненістю водія. За час навчання водінню ви зможете не тільки відновити втрачені навички та швидкість реакції, а й отримати нові знання і практичний досвід, який стане в нагоді вам під час водіння автомобіля. На уроках водіння відпрацьовуються прийоми парковки, прийоми маневрування, розробка особистого маршруту від будинку до потрібного місця, проїзд на складних перехрестях, правильне перестроювання в потоці машин і багато іншого. Також в курс можуть входити уроки контраварійного водіння.

Програма занять відновлення навичок

Перші заняття будуть проходити на тренувальному майданчику на машині інструктора з водіння, яка обладнана додатковими педалями. Це потрібно, щоб з'ясувати ступінь підготовки та проблемні місця в знаннях та навичках учня, і не створити аварійну ситуацію. Після навчання буде виїзд до міста, спочатку на машині інструктора. Виїзд проводиться на дороги з не жвавим рухом. За бажанням, надалі заняття можуть проходити і на вашій машині, але для цього необхідно тверде знання правил дорожнього руху і впевнене спокійне водіння. На останньому етапі навчання водінню відбувається виїзд на дороги з інтенсивним рухом, на яких можуть відпрацьовуватися найбільш часто використовувані вами маршрути. Також, за вашим бажанням, відпрацьовується водіння автомобіля у вечірній час та їзда у складних погодних умовах (туман, дощ, сніг тощо).

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ

Автошкола «АвтоВодій» докладно інформує про особливості та деталі навчання, знайомить з індивідуальними умовами, відповідає на питання про ціни, графік навчання в автошколі та необхідні документи для зарахування до навчальної групи.

Стандартний графік навчання в автошколі - 2,5 місяця. Теоретичний курс вивчається 3 рази на тиждень. Учні самі обирають зручний час для навчання (ранок, вечір, група вихідного дня). Водіння планується індивідуально.

Гортай праворуч

Практика на механіці

Перші уроки практики проводяться на безпечному майданчику, спеціально призначеної для новачків. Потім на дорогах з малою активністю руху і вже після виїжджає на жваві траси міста.

Термін навчання — 10 занять

КП — механічна

4700 грн.

Практика на автоматі

Перші уроки практики проводяться на безпечному майданчику, спеціально призначеної для новачків. Потім на дорогах з малою активністю руху і вже після виїжджає на жваві траси міста.

Термін навчання — 10 занять

КП — автоматична

4700 грн.

Досить гадати, обирай найвигідніші умови прямо зараз!

Заповни просту форму та відправ заявку. Наш представник зв'яжеться з Вами найближчим часом та запропонує найвигідніші умови від нашої автошколи. Ми зробимо з вас справжніх водіїв!

— Дізнатися дату навчання

Запишіться в автошколу на найближчу дату набору!

Заповніть коротку форму і відправте заявку. Наш представник скоро зв'яжеться з Вами та відповість на всі запитання.

В'ячеслав Бойко

Представник-консультант