Професійна школа початкових водіїв.

+38 (093) 952-777-1

Перепідготовка водіїв до перездачі іспиту

Якщо у вас не вийшло скласти іспит у сервісному центрі, ми допоможемо вам підтягти практичну та теоретичну частину. Для цього у нас працюють найкращі інструктори, які мають багаторічний досвід. З нашої автошколи виходять справжніми водіями, тому що ми маємо чітку структуру навчання, згідно з учбовим планом. Якщо вам потрібно успішно перездати іспит з водіння і стати впевненим водієм - ознайомтеся з нашою пропозицією більш детально, або зателефонуйте в "АвтоВодій", щоб дізнатися деталі навчання водінню.

ДОКЛАДНІШЕ ПРО КУРСИ В ШКОЛІ АВТОВОДІЙ

Як почати навчання в автошколі?

Записатися на курси водіїв категорії «В» ви можете в одному з філіалів автошколи. Набір в автошколу проводяться регулярно, найближчу дату початку занять ви завжди можете дізнатися, зателефонувавши на курси водіння "АвтоВодій" або залишивши заявку на сайті. Натисніть кнопку, щоб дізнатися, які документи потрібні для школи водіння.

Підтягнемо практику водіння і підготуємо вас до іспиту

Ми допоможемо якісно підготуватися до іспиту в сервісному центрі МВС

Ідеально відпрацюємо практичну частину водіння! Завдяки багаторічному досвіду наших інструкторів, автошкола "АвтоВодій" надає якісне навчання, позбавляє від страху водіння, допомагає освоїти складні елементи в управлінні авто і дозволяє своїм випускниками впевнено почувати себе на дорозі! Підготуйтеся до іспиту в сервісному центрі МВС разом з нами, навчаючись на сучасних автомобілях, як на механічній, так і на автоматичній коробці передач. Гарантуємо професійні умови навчання і гнучкий розклад занять в автошколі. Якщо не склали іспит з водіння з першого разу - не біда! Ми допоможемо вам розібратися з усіма елементами та труднощами. Просто залиште заявку на нашому сайті або зателефонуйте в автошколу "АвтоВодій".

Практичний курс категорії «В»

Щоб отримати права категорії «В», важливо успішно освоїти водіння автомобіля. Всі курси з водіння відпрацьовуються спочатку на тренувальному майданчику, де студенти освоюють керування автомобілем, вивчаючи основи водіння. Після відпрацювання базових навичок водіння, студенти спільно з інструктором продовжують навчання на міських вулицях, рухаючись в дорожньому потоці за навчальним планом. "АвтоВодій" надає на вибір автомобілі з механічною та автоматичною коробкою передач для практичних занять.

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ

Автошкола «АвтоВодій» докладно інформує про особливості та деталі навчання, знайомить з індивідуальними умовами, відповідає на питання про ціни, графік навчання в автошколі та необхідні документи для зарахування до навчальної групи.

Стандартний графік навчання в автошколі - 2,5 місяця. Теоретичний курс вивчається 3 рази на тиждень. Учні самі обирають зручний час для навчання (ранок, вечір, група вихідного дня). Водіння планується індивідуально.

Гортай праворуч

Курс переатестації

Теоретична та практична частина включає знання та практику, необхідні для безпроблемного здачі іспиту в Територіальному сервісному центрі МВС. Закріплюються теоретичні знання проведенням контрольних тестувань.

Термін навчання — 2.5 місяця

Занять водіння — 15 занять

6000 грн.

Досить гадати, обирай найвигідніші умови прямо зараз!

Заповни просту форму та відправ заявку. Наш представник зв'яжеться з Вами найближчим часом та запропонує найвигідніші умови від нашої автошколи. Ми зробимо з вас справжніх водіїв!

— Дізнатися дату навчання

Запишіться в автошколу на найближчу дату набору!

Заповніть коротку форму і відправте заявку. Наш представник скоро зв'яжеться з Вами та відповість на всі запитання.

В'ячеслав Бойко

Представник-консультант