Професійна школа початкових водіїв.

+38 (093) 952-777-1

Курси водіїв категорії «В» в автошколі

Для того, щоб керувати транспортним засобом вагою до 3500 кг, вам необхідно отримати водійське посвідчення. Для цього потрібно пройти навчання на категорію «В» автошколі "АвтоВодій" в Харкові. Сьогодні категорія В є базовою і найпопулярнішою. Щоб здати на права, необхідно пройти повний теоретичний курс правил дорожнього руху (скорочено ПДР), освоїти елементи керування автомобілем і пройти повний курс практики водіння з професійним інструктором. Як бачите, в цьому немає нічого складного! Головне - це ваше бажання, а всьому необхідному ми вас навчимо!

ДОКЛАДНІШЕ ПРО КУРСИ В ШКОЛІ АВТОВОДІЙ

Як почати навчання водінню?

Записатися на автокурси категорії «В» ви можете в одному з філіалів автошколи. Набір на курси водіння проводяться регулярно, найближчу дату початку занять ви завжди можете дізнатися, зателефонувавши в автошколу АвтоВодій або залишивши заявку на сайті. Натисніть кнопку, щоб дізнатися, які документи потрібні для школи водіння.

Теоретичний курс категорії «В»

Теоретичні заняття проводяться протягом всього навчання. Зручний для вас час занять в автошколі, вранці або ввечері - ви вибираєте самі.

Вся теоретична підготовка водіїв в автошколі проводиться у навчальних класах, обладнаних комп'ютерами, проєктором, макетами дорожніх знаків, розміток, світлофорів, муляжами ділянки проїжджої частини з транспортними засобами та пішоходами, а також іншими засобами для навчання. Макети дозволяють моделювати різні дорожні ситуації та відпрацьовувати їх ще до початку практики. Дана подача навчального матеріалу сприяє поглибленому розумінню вимог ПДР, полегшує і прискорює процес засвоєння великого обсягу інформації, що подається на заняттях. Для успішного складання іспиту наші учні на заняттях опрацьовують тести з викладачем. Отримати права категорії «В» можна тільки після здачі іспиту в сервісному центрі МВС.

Практичний курс категорії «В»

Щоб стати водієм категорії «В», важливо успішно освоїти водіння автомобіля. Практичні курси водіння починаються на спеціальному майданчику, де студенти освоюють керування автомобілем, вивчаючи основи водіння. Отримавши базові навички водіння, студенти спільно з інструктором продовжують навчання на міських вулицях, рухаючись в дорожньому потоці за навчальним планом. На вибір учням, наша автошкола "АвтоВодій", надає автомобілі з механічною та автоматичною коробкою передач.

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ

Автошкола «АвтоВодій» докладно інформує про особливості та деталі навчання, знайомить з індивідуальними умовами, відповідає на питання про ціни, графік навчання в автошколі та необхідні документи для зарахування до навчальної групи.

Стандартний графік навчання в автошколі - 2,5 місяця. Теоретичний курс вивчається 3 рази на тиждень. Учні самі обирають зручний час для навчання (ранок, вечір, група вихідного дня). Водіння планується індивідуально.

Гортай праворуч

Теоретичний курс

Теоретична частина включає в себе знання, необхідні для безпроблемного здачі іспиту в територіальному сервісному центрі МВС. Закріплюються теоретичні знання проведенням контрольних тестувань.

Опалата частями

3500 грн.

Практика на механіці

Перші уроки практики проводяться на безпечному майданчику, спеціально призначеної для новачків. Потім на дорогах з малою активністю руху і вже після виїжджає на жваві траси міста.

Опалата частями

3500 грн.

Практика на автоматі

Перші уроки практики проводяться на безпечному майданчику, спеціально призначеної для новачків. Потім на дорогах з малою активністю руху та вже після виїжджає на жваві траси міста.

Опалата частями

3500 грн.

Досить гадати, обирай найвигідніші умови прямо зараз!

Заповни просту форму та відправ заявку. Наш представник зв'яжеться з Вами найближчим часом та запропонує найвигідніші умови від нашої автошколи. Ми зробимо з вас справжніх водіїв!

— Дізнатися дату навчання

Запишіться в автошколу на найближчу дату набору!

Заповніть коротку форму і відправте заявку. Наш представник скоро зв'яжеться з Вами та відповість на всі запитання.

В'ячеслав Бойко

Представник-консультант