Професійна школа початкових водіїв.

+38 (093) 952-777-1

Автокурси категорії «B» після «C»

Автошкола здійснює перепідготовку водіїв з категорії C на категорію B. Якщо перше водійське посвідчення було отримано на вантажні автомобілі категорії «С», а у вас виникла необхідність отримати категорію «В» - пропонуємо вам швидкий курс перепідготовки в нашій автошколі АвтоВодій.

ДОКЛАДНІШЕ ПРО КУРСИ В ШКОЛІ АВТОВОДІЙ

Як почати водити?

Записатися на курси категорії «В» ви можете в одному з філіалів автошколи в Харкові. Набір на курси водіння проводяться регулярно. Щоб дізнатися найближчу дату початку занять, зателефонуйте в автошколу Автоводій або залиште заявку на сайті. Щоб ознайомитися з документами для запису на курси водіїв, натисніть кнопку.

Як відкрити категорію «B», якщо є права категорії «C»?

Для отримання прав категорії «B» при наявності категорії "C" необхідно проходження практичного курсу в автошколі.

Щоб стати водієм категорії «B», важливо успішно освоїти водіння автомобіля. Практичне навчання в автошколі починається на спеціальному майданчику, де курсанти вивчають основи управління автомобілем, вчаться рушати та гальмувати. Отримавши базові навички водіння, спільно з інструктором курсанти продовжують навчання на міських вулицях, рухаючись у дорожньому потоці. На вибір учням автошкола АвтоВодiй надає автомобілі з механічною і автоматичною коробкою перемикання передач.

Умови отримання посвідчення водія категорії «B» після «C»

Якщо у вас є права категорії «С» і вам необхідна категорія «B», то потрібно пройти практичний курс. Він триває 20 годин. Після ви отримуєте свідоцтво про закінчення навчання в автошколі. Це дозволяє скласти іспит в сервісному центрі МВС на категорію «В», і отримати права категорії «В, С». Для успішного складання іспиту наші учні попередньо на заняттях опрацьовують квитки з лектором. Така подача навчального матеріалу сприяє поглибленому розумінню ПДР, полегшує і прискорює процес засвоєння великого обсягу інформації, що подається на заняттях.

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ

Автошкола «АвтоВодій» докладно інформує про особливості та деталі навчання, знайомить з індивідуальними умовами, відповідає на питання про ціни, графік навчання в автошколі та необхідні документи для зарахування до навчальної групи.

Стандартний графік навчання в автошколі - 2,5 місяця. Теоретичний курс вивчається 3 рази на тиждень. Учні самі обирають зручний час для навчання (ранок, вечір, група вихідного дня). Водіння планується індивідуально.

Гортай праворуч

Практика на механіці

Перші уроки практики проводяться на безпечному майданчику, спеціально призначеної для новачків. Потім на дорогах з малою активністю руху і вже після виїжджає на жваві траси міста.

Термін навчання — 10 занять

КП — механічна

4700 грн.

Практика на автоматі

Перші уроки практики проводяться на безпечному майданчику, спеціально призначеної для новачків. Потім на дорогах з малою активністю руху і вже після виїжджає на жваві траси міста.

Термін навчання — 10 занять

КП — автоматична

4700 грн.

Досить гадати, обирай найвигідніші умови прямо зараз!

Заповни просту форму та відправ заявку. Наш представник зв'яжеться з Вами найближчим часом та запропонує найвигідніші умови від нашої автошколи. Ми зробимо з вас справжніх водіїв!

— Дізнатися дату навчання

Запишіться в автошколу на найближчу дату набору!

Заповніть коротку форму і відправте заявку. Наш представник скоро зв'яжеться з Вами та відповість на всі запитання.

В'ячеслав Бойко

Представник-консультант