Професійна школа початкових водіїв.

+38 (093) 952-777-1

Уроки водіння для початківців «АВТОВОДІЙ»

Автошкола «АвтоВодій» - це курси водіїв з першокласними інструкторами та викладачами, а також з мережею філіалів в Харкові.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО НАС

Ми навчаємо водіїв маючи офіційний документ - ліцензію на право навчання водіїв, категорії "В". Також основні завдання автошколи містять підготовку водіїв до всіх можливих дорожніх ситуацій. Випускаємо справжнього водія з багажем знань, який буде безпечним учасником дорожнього руху.

Займаємося підготовкою майбутніх водіїв, а також бажаючих підвищити свою кваліфікацію в умовах міського режиму та поза межами міста. За час функціонування нашої організації, ми заслужено закріпили наше ім'я на позиціях провідної автошколи нашого міста, завдяки власним методикам - ідеально збалансованим з класики і інновацій, сучасного техзабезпечення навчальних приміщень, командою експертів та приємним прайсом.

Наш автопарк складений з урахуванням клієнтської аудиторії. Адже багато хто бажає навчитися їздити на імпортних машинах з автоматичною коробкою передач, інші віддають перевагу автомобілям вітчизняного виробництва з механічною КПП.

Наша мета

У нашій автошколі оптимально підібрані пропорції теорії в поєднанні з практикою. Перша є запорукою успішної здачі іспиту в Територіальному сервісному центрі МВС. Друга дозволяє отримати обов'язкові навички, які знадобляться при вирішенні класичних і нестандартних ситуацій на дорозі. Ми навчимо Вас виїжджати навіть на самі жваві вулиці великого міста, зберігаючи безпеку транспорту, пасажирів, що оточують і власну. Ми прагнемо навчити Вас грамотному водінню, та допомогти впоратися зі страхом водіння автомобіля.

Ми гарантуємо

Професійне і якісне навчання водінню, докладне вивчення теоретичного і практичного курсу, відпрацювання навичок водіння як на автомобілі з механічною, так і автоматичною коробкою передач. Більшість учнів автошколи "AvtoVodiy" здають на права з першого разу, незалежно від віку. У нас в автошколі ви можете отримати права категорії В, відновити наявні знання або підготуватися до повторного іспиту. Кожна програма навчання водінню розроблена з урахуванням всіх особливостей і нюансів підготовки водіїв. Вам не доведеться витрачати зайвий час на курсах водіння.

Наші викладачі

Всі викладачі та інструктори автошколи "AvtoVodiy" мають відповідну атестацію. Кожен співробітник нашої автошколи має великий стаж роботи. Викладачі теорії водіння також є прекрасними водіями, завдяки чому вони не просто якісно подають навчальний матеріал, але й можуть розповісти практичні приклади застосування тих чи інших знань на дорозі. Співробітники автошколи проходять регулярні перевірки рівня знань. Якщо ви не зійшлися характерами зі своїм інструктором, то ми можемо замінити його.

Наш автопарк

Ми усвідомлюємо, як важливо навчатися водінню на сучасних машинах і мати перед собою гідний вибір. Адже який сенс вчитися водити на тому автомобілі, який не купиш надалі? Тому автопарк автошколи містить автомобілі як з механічною, так і автоматичною коробкою передач. Ви можете вибрати для себе комфортні та обладнані авто, щоб здати на права на автоматі або на механіці. Автомобілі автошколи регулярно поповнюються новими моделями для забезпечення належного рівня навчання.

Наші філіали

Ви можете записатися на курси водіння в Харкові, вибравши зручний для вас район і місце розташування. Ми пропонуємо навчання водінню як в самому центрі Харкова, так і в різних частинах міста, де ви можете проходити курси після роботи або навчання завдяки гнучким графіком занять. Автошкола "AvtoVodiy" також має Чугуївську філію. Кожна з наших філій надає якісне навчання водіїв категорії В.

ТРОХИ ІСТОРІЇ

Ми працюємо в сфері навчання водінню з 2000 року. За цей період понад 7000 учнів успішно склали іспити і отримали посвідчення водія. Крім цього, ще більше учнів стали клієнтами наших автокурсів, скориставшись послугами по відновленню і покращення навичок водіння, а також придбали подарункові сертифікати на автокурси для своїх рідних та друзів.

Переваги автошколи AvtoVodiy

Наша автошкола - це команда найкращих інструкторів і викладачів, які зроблять з вас справжніх водіїв.

Низькі ціни на курси водіїв

В автошколі фіксована ціна на курси навчання водінню. Ніяких прихованих платежів чи додаткових витрат. Можлива оплата автокурсів частинами.

Професійне навчання в автошколі

Маємо досвід понад 21 рік! У нас працюють атестовані викладачі та кращі інструктори з водіння. Понад 10000 учнів вдало закінчили наші курси та здали на права.

Автомобілі з МКПП і АКПП

Ви самі обираєте зручний для себе варіант: уроки водіння на автоматі або на механіці за Вашим бажанням.

100% учнів здають на права

Надаємо підтримку протягом усього навчання водінню. Інструктори та викладачі автошколи - справжні професіонали, тому 99% учнів здають на права з першого разу!